Malatya'da asayiş uygulaması

Malatya'da polis ekiplerince gerçekleştirilen asayiş uygulamasında aranan şüpheliler yakalanırken, uyuşturucu madde ve ruhsatsız silah ele geçirildi.

Malatya'da asayiş uygulaması

'da polis ekiplerince gerçekleştirilen asayiş uygulamasında aranan şüpheliler yakalanırken, uyuşturucu madde ve ruhsatsız silah ele geçirildi.

Ekipler, kent genelinde yapılan uygulamada, kimlik sorgulaması yapılan bir kişinin "uyuşturucu madde ticareti ve "silahla adam yaralama" suçundan arandığını tespit etti. Şüphelinin üzerinde yapılan aramada, bir silah ele geçirildi.

Uygulamada, 10 bin 335 kişinin Genel Bilgi Tarama (GBT) kontrolü yapıldı, çeşitli suçlardan aranan ve kesinleşmiş hapis cezası bulunan 13 şahıs yakalandı.

Şüphelilerin üzerinde yapılan aramada, 11,04 gram narkotik madde, 30 uyuşturucu nitelikte hap, 5 ruhsatsız silah, 23 mermi, bir kurusıkı silah, 8 ruhsatsız tüfek, 64 fişek ve 6 kesici alet ele geçirildi.

Denetimlerde 2 kafe, 5 taksi durağı ve 46 park denetlendi.

Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerini ise 2 hırsızlık olayıyla ilgili 2 şüpheliyi yakaladı.

Öte yandan Ahlak Büro Amirliği ekipleri de kentte fuhuş yaptığı tespit edilen şüphelilere 11 bin 500 lira idari para cezası uyguladı.Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

Ağrı'da Ramazan Bayramı'nın son günü de sokaklar boş kaldı

Ağrı'da şiddetli rüzgar hasara yol açtı

Ağrı Valisi Süleyman Elban Mehmetçik ve polisin bayramını kutladı

İshak Paşa Sarayı'nın üzerinde oluşan gökkuşağı büyüledi

Ağrı'da Ramazan Bayramı'nın ilk günü sokaklar boş kaldı

Yorum Ekle