Ekonomi

Koleksiyon'un ürünleri çevrim içi satışta tüketicileri bekliyor

İSTANBUL - Koleksiyon'un mobilyadan sofraya, aksesuardan açık hava ürünlerine kadar binin üzerinde ürün web sitesinde müşterilerini bekliyor.

İSTANBUL - Koleksiyon'un mobilyadan sofraya, aksesuardan açık hava ürünlerine kadar binin üzerinde ürün web sitesinde müşterilerini bekliyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, ilhamını doğadan ve mimariden alan tasarımlarıyla dikkati çeken Koleksiyon, çevrim içi alışveriş deneyiminde öne çıkıyor.

Tasarım dünyasının önemli isimlerinin imzasını taşıyan yemek takımından kahve fincanına, ofis koltuklarından evleri süsleyen aksesuarlara kadar sayısız tasarıma, Koleksiyon'un web sitesinden ulaşılıyor.

Yenilikçi özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzüyle fark yaratan web sitesi, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat olanağıyla sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunuyor. Koleksiyon, satın alınan ürünün güvenli bir şekilde teslim alınabilmesi için özenle çalışıyor.

Koleksiyon'un web sitesi, dünya genelinde 500'ün üzerinde başvurunun değerlendirildiği interaktif medya ödülü Horizon Interactive Awards 2023'te "Corporate&B2B" kategorisinde "Gold Winner" ödülünü kazanmıştı.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir