Ağrı Yaşam

Kızılay Ağrı'dan çocuklara sürpriz doğum günü kutlaması

Kızılay Ağrı Şubesi, yaz mevsiminin gelmesini fırsat bilerek kentte açık havada çocuklar için sürpriz doğum günü partisi düzenledi.

Kızılay Ağrı Şubesi, yaz mevsiminin gelmesini fırsat bilerek kentte açık havada çocuklar için sürpriz doğum günü partisi düzenledi.

Ağrı - Kızılay Ağrı gönüllüleri, parkta oyunlar oynayarak ve çeşitli aktiviteler düzenleyerek çocukların mutluluğuna ortak oldu. Programın sonunda ise sürpriz doğum günü hediyeleri dağıtılarak çocuklara unutulmaz bir gün yaşatıldı.

Kızılay Ağrı Şube Başkanı Orhan Tatlı yaptığı açıklamada, yıl boyunca ihtiyaç sahibi çocuklara yönelik çalışmalar yürüttüklerini belirterek, bu özel günde de çocuklara doğum günü sürprizi yapmak istediklerini söyledi. Tatlı, "Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte açık havada çocuklarımızla bir araya gelerek onları mutlu etmek istedik. Bugün burada onlarca çocuğumuzun doğum gününü kutladık. Onların mutluluğu bizim için en büyük hediye" dedi.

Etkinliğe katılan çocuklar da Kızılay gönüllülerine teşekkür ederek, çok eğlendiklerini ifade etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Orhan Tatlı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir