Elazığ Güncel

Keban Kaymakamı Atalık, Keban Balıkçılık ve Su Ürünleri Üretim Tesislerini ziyaret etti

ELAZIĞ - Keban Kaymakamı Furkan Atalık, Keban Balıkçılık ve Su Ürünleri Üretim Tesislerinde incelemelerde bulundu.

Elazığ - Keban Kaymakamı Furkan Atalık, Keban Balıkçılık ve Su Ürünleri Üretim Tesislerinde incelemelerde bulundu.

Kaymakam Atalık, beraberinde İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ziyaddin Seçkin ile Keban Balıkçılık ve Su Ürünleri Üretim İstasyonu'nda incelemelerde bulundu, sazan balığı yumurta sağımı üretimi hakkında bilgi aldı.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne tesislerde bu yıl yapılacak çalışmalarla sağımı gerçekleşen yumurtalardan, 20 milyon sazan balığı yavrusu üretiminin hedeflendiği bildirildi.

Keban Kaymakamı Atalık, Keban Balıkçılık ve Su Ürünleri Üretim Tesislerini ziyaret etti1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Elazığ haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Elazığ Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Elazığ'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Elazığ, Furkan Atalık, Keban gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir