Elazığ Güncel

Keban Kaymakamı Atalık kayısı hasadına katıldı

ELAZIĞ - Keban Kaymakamı Furkan Atalık, Gökbelen köyünde kayısı hasadına katıldı.

Elazığ - Keban Kaymakamı Furkan Atalık, Gökbelen köyünde kayısı hasadına katıldı.

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü verilerine göre, 223 bin kayısı ağacının bulunduğu ilçede, yılda ortalama 8 bin ton kayısı üretimi gerçekleştiren 1048 kayısı üreticisinin hasat mesaisi başladı.

Keban'ın Gökbelen köyünde kayısı üreticisi Salih Doğan'ın bahçesindeki hasada katılan Kaymakam Atalık, çiftçilere hasadın hayırlı ve bereketli olması dileğinde bulundu.

Hasada, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ziyaddin Seçkin, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Nurullah Sevgi ve İlçe Emniyet Müdürü Mevlüt Polat da katıldı.

Keban Kaymakamı Atalık kayısı hasadına katıldı1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Elazığ haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Elazığ Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Elazığ'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Elazığ, Furkan Atalık, Jandarma, Keban gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir