Bitlis Çevre

Kaymakam Özçelik yapımı devam eden hizmetleri inceledi

BİTLİS (İHA) - Bitlis'in Hizan Kaymakamı Nurhalil Özçelik, Kalkanlı köyünde yürütülen istinat duvarı, yeni yol yapımı ve içme suyu yapım işlerini yerinde inceledi.

BİTLİS (İHA) - Bitlis'in Hizan Kaymakamı Nurhalil Özçelik, Kalkanlı köyünde yürütülen istinat duvarı, yeni yol yapımı ve içme suyu yapım işlerini yerinde inceledi.

Bitlis: Hizan Kaymakamlığının imkanları ve ekipmanları ile yapılan çalışmalarla ilgili yetkilerden bilgi alan Kaymakam Özçelik, gerekli talimatları vererek, "Köylerimizin ilçeye daha kolay ve rahat ulaşımın sağlanması için altyapıya önem veriyoruz. Bu kapsamda ilçemiz yol ağı içerisinde en uzun ve coğrafik olarak da zor olan köy yollarımızda imkanlarımız dahilinde iyileştirme yapıyoruz" dedi.

İncelemenin ardından köy halkıyla hasbihal ederek vatandaşların sorunlarını dinleyen Kaymakam Özçelik, ilçeye bağlı köylerdeki yol yapım, menfez, kanalizasyon ve içme suyu gibi sorunların giderilerek vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini söyledi.

Köy ziyaretinde Kaymakam Nurhalil Özçelik'e Hizan Belediye Başkanı Yahya Şam, İl Genel Meclis Üyesi Metin Vangölü ve İl Genel Meclis Üyesi Necmettin Turan eşlik etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Bitlis, Hizan, Hizan Kaymakamlığı, Nurhalil Özçelik, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir