Bitlis Güncel

Kaymakam Özçelik, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Bitlis'in Hizan ilçesinde 2023-2024 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle öğrenciler karnelerini alarak tatile çıktı.

Bitlis'in Hizan ilçesinde 2023-2024 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle öğrenciler karnelerini alarak tatile çıktı.

Bitlis: Gavsı Hizan İlkokulundaki sınıflarda öğrencilere karnelerini dağıtan ve onlarla sohbet eden Kaymakam Nurhalil Özçelik, onları tebrik ederek tavsiyelerde bulundu. Tatil döneminde dinlenmeleri, eksik oldukları konuları tekrar edip bol bol kitap okumaları, verimli ve eğlenceli bir tatil geçirmeleri önerilerinde bulunan Kaymakam Özçelik; öğrencilere, ailelerine ve öğretmenlere iyi tatiller diledi.

Karne dağıtım programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Cemil Tarhan, okul müdürü ve öğretmenler de katıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bitlis, Hizan, Nurhalil Özçelik gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir