Tunceli Yaşam

Kaymakam Çakal'dan ahırı yanan aileye ziyaret

Tunceli'nin Pülümür Kaymakamı Mehmet Çağatay Çakal, geçtiğimiz günlerde ahırı yanan aileyi ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Tunceli'nin Pülümür Kaymakamı Mehmet Çağatay Çakal, geçtiğimiz günlerde ahırı yanan aileyi ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Tunceli: Pülümür ilçesine bağlı Dereköy köyünde Hasan Çelik'e ait ahırda yangın çıkmış ve ailenin tek geçim kaynakları olan inek telef olmuştu. Pülümür Kaymakamı Mehmet Çağatay Çakal, aileyi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, taleplerini dinledi. Kaymakam Çakal, taleplerin karşılanması konusunda çalışma yapılacağını belirtti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Tunceli haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Tunceli Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Tunceli'nin dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Mehmet Çağatay Çakal, Pülümür, Tunceli, Yangın gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir