Kars Yaşam

Kars Valisi Polat, gençlerle buluştu, voleybol oynadı

Kars'ta göreve başladığı ilk günden itibaren eğitime verdiği önem ve her öğrenciden mutlak suretle bir spor dalını lisanlı yapması isteyen Vali Ziya Polat, her fırsatta öğrencilerle birlikte çeşitli aktivitelere katılıyor.

Kars'ta göreve başladığı ilk günden itibaren eğitime verdiği önem ve her öğrenciden mutlak suretle bir spor dalını lisanlı yapması isteyen Vali Ziya Polat, her fırsatta öğrencilerle birlikte çeşitli aktivitelere katılıyor.

Kars - Yaz Spor Kursu'nu ziyaret eden Polat, öğrencilerle bir araya geldi. Voleybol ve masa tenisi oynadı. Yaz Spor Kursu öğrencilerinin antrenmanlarına eşlik etti.

Vali Ziya Polat'ın kendilerine verdiği destekten duyduğu memnuniyeti dile getiren öğrenciler, "Valimiz bizlerle bire bir ilgileniyor. Bizlerle zaman geçiriyor, bizlere değer veriyor. Bizlere değerli olduğumuzu hissettiriyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bugün de bizimle birlikte voleybol oynadı, masa tenisi oynadı, antrenmanlarımıza katıldı. Gerçekten Kars'ta daha önce böyle bir şey görmedik. Bir ilin valisinin bizlerle zaman geçirmesi, bizlere ne kadar çok değer verdiğini gösteriyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz" dediler.

Vali Ziya Polat, son olarak Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun Faaliyet Programında yer alan Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası'na katılacak olan taekwando takımı ziyaret ederek, şampiyonada başarılar diledi. Polat, daha sonra salondan ayrıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Kars, Spor, Taekwondo, Türkiye, Türkiye Taekwondo Federasyonu, Voleybol gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir