Kars Yaşam

Kars'ta kadına yönelik şiddetle mücadele toplantısı yapıldı

Kars'ta kadına şiddetle mücadele toplantısı düzenlendi.

Kars'ta kadına şiddetle mücadele toplantısı düzenlendi.

Kars - Valilik Kar Toplantı Salonu'nda Vali Ziya Polat'ın başkanlığında düzenlenen toplantıya; Kafkas Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selçuk Ural, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka, Jandarma Komutanı Albay Fatih Cemal Kiper, Milli Eğitim Müdürü Nevzat Kaya, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Toplantıda Kadına şiddet ve erken yaşta evlilik masaya yatırıldı. Kurul üyelerinin kendi kurumlarına ait kadına yönelik şiddetle mücadele çalışmalarını ve çözüm önerilerini aktardığı toplantıda, Kars genelinde gerçekleşen aile içi ve kadına şiddette yönelik yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Jandarma, Kafkas Üniversitesi, Kars, Rektör gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir