Kars Güncel

Kars'ta çeşitli suçlardan aranan 26 kişi yakalandı

Kars'ta başta adam öldürme olmak üzere haklarında 30 ile 4 yıla kadar hapis cezaları bulunan 26 kişi yakalandı.

Kars'ta başta adam öldürme olmak üzere haklarında 30 ile 4 yıla kadar hapis cezaları bulunan 26 kişi yakalandı.

Kars - Kars İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nce yapılan çalışmalarda; Kasten Yaralama ve Adam Öldürme suçundan 33 yıl 5 ay 20 gün hapis cezası bulunan E.Ü. (35), Kasten Öldürmeye Teşebbüs suçundan 14 yıl hapis cezası bulunan E.Ç.(49), Bina İçerisinde Muhafaza Altına Alınmış Eşya Hakkında Hırsızlık suçundan 8 yıl 6 ay hapis cezası bulunan A.D.(34), Bina İçerisinde Muhafaza Altına Alınmış Eşya Hakkında Hırsızlık suçundan 8 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası bulunan C.Ç.(25), Silahla Tehdit suçundan 8 yıl hapis cezası bulunan K.Y.(38) yakalanarak gözaltına alındı.

Yine Birden Fazla Kişi Tarafından Yağma suçundan 3 yıl 9 ay hapis cezası bulunan E.D.(21), Cinsel Taciz suçundan 1 yıl hapis cezası bulunan E.K.(30), Kasten Öldürme suçundan 6 ay 44 gün hapis cezası bulunan V.U.(42), Bina İçerisinde Muhafaza Altına Alınmış Eşya Hakkında Hırsızlık suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası bulunan S.B.(31) olmak üzere toplam 26 kişi saklandıkları yerde kıskıvrak yakalandı.

Yakalanan 26 kişi emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. adliyeye sevk edilen 26 kişiden 12'si tutuklanarak cezaevine gönderildi. 14 kişi ise işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Ayrıca polis ekiplerince kent genelinde yapılan uygulamalarda 6 ruhsatsız tabanca, 7 şarjör, 51 fişek, 1 muşta ve 1 bıçak ele geçirilerek muhafaza altına alındı. Uygulamaların devam edeceği öğrenildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Adliye, Asayiş Şube Müdürlüğü, Gözaltı, Hırsızlık, Kars, Kars İl Emniyet Müdürlüğü, Polis gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir