Erzurum Güncel

İlk mezuniyet heyecanını yaşadılar

Erzurum'un Yakutiye ilçesindeki Tatbikat İlkokulu'nun 4'üncü sınıf öğrencileri, ilköğretim okulunun birinci aşamasından mezun olmanın heyecanını okul idarecileri, öğretmenleri ve aileleriyle birlikte yaşadılar.

Erzurum'un Yakutiye ilçesindeki Tatbikat İlkokulu'nun 4'üncü sınıf öğrencileri, ilköğretim okulunun birinci aşamasından mezun olmanın heyecanını okul idarecileri, öğretmenleri ve aileleriyle birlikte yaşadılar.

Erzurum - Okulun 4/C Şubesi öğrencilerinin mezuniyet töreni, Sınıf Öğretmeni Seher Yazıcı'nın nezaretinde Erzurum Öğretmenevi Salonu'nda düzenlendi. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törende, Okul Müdürü Yener Kütükcü, Sınıf Öğretmeni Seher Yazıcı ve öğrenci velileri adına Ömer Koz birer konuşma yaptı.

Konuşmasında öğrencilerine nasihatlerde bulunan Seher Yazıcı, "4 yıl önce bana heyecanla bakan o minik gözlerin sahiplerini bugün hedefini bilen, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi bireyler olarak mezun ediyoruz. Sevgili yavrularım; Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışın, başarın Hepinizin vatanına, milletine ve bayrağına yürekten bağlı birer fert, ailelerinize hayırlı evlat olmanızı temenni ediyorum. Hepinizi çok seviyorum. Yolunuz, bahtınız hep açık olsun, başarılarınız daim olsun" dedi. Konuşmaların ardından velilerinden Oya Duman sınıf öğretmeni Seher Yazıcı'ya günün anısına çiçek, İhsan Senir de bir plaket takdim etti.

Törende daha sonra 4/C sınıfı öğrencileri, Halk Oyunları Eğitmeni Oktay Toktaş nezaretinde Kafkas Halk Oyunları gösterisini sundular. İzleyenlerden büyük alkış alan gösteriden sonra öğrenciler öğretmenleri Seher Yazıcı'yı aralarına alarak, "Kimseyi Görmedim Ben Senden Daha Güzel" şarkısını hep birlikte seslendirdiler. Törende daha birçok şarkı ve şiiri başarıyla seslendiren öğrenciler, program boyunca müzik eşliğinde neşeli dakikalar geçirdiler. Program, öğrencilere diplomalarının dağıtılması, fotoğraf çekimi ve havaya kep atmalarının ardından sona erdi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum, Erzurum Öğretmenevi, İstiklal Marşı, Yakutiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir