Güncel

IC Holding, 14 adet "Great Place to Work" sertifikası kazandı

- IC Holding İnsan Kaynakları Direktörü Nazire Ulusoy: - "Great Place to Work Enstitüsü'nün misyonuna uygun biçimde, herkes için harika iş yerleri oluşturmaya yönelik kararlı adımlarımızla, sektörde öncü bir çalışma ortamı oluşturmaya devam ediyoruz"

- IC Holding İnsan Kaynakları Direktörü Nazire Ulusoy:

Great Place to Work Enstitüsü'nün misyonuna uygun biçimde, herkes için harika iş yerleri oluşturmaya yönelik kararlı adımlarımızla, sektörde öncü bir çalışma ortamı oluşturmaya devam ediyoruz

İSTANBUL - IC Holding ve grup şirketleri, Great Place to Work Enstitüsü tarafından "Great Place To Work" sertifkası kazandı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, çalışanlardan alınan geri bildirimlere dayanan "Great Place to Work" sertifikası, şirketlerin kültürünü ve çalışan deneyimlerini iyileştirmeleri için kapsamlı bir rehber sunuyor.

Great Place to Work Enstitüsü, IC Holding ile grup şirketlerine 14 adet Great Place To Work sertifkası takdim etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen IC Holding İnsan Kaynakları Direktörü Nazire Ulusoy, IC Holding bünyesinde, sektördeki başarılarının yanı sıra çalışanlarının kişisel ve profesyonel gelişimine de büyük önem verdiklerini ifade etti.

Ulusoy, "Great Place to Work" sertifikasının kendilerine kazandırdığı bu ödülün, çalışanlarıyla kurdukları güçlü ilişkinin bir sonucu olduğunu belirtti.

Açık iletişim ve güven temelli bir kültür oluşturma çabalarının, çalışanlarının yeteneklerini ve yenilikçi fikirlerini teşvik eden bir ortam hazırlamaya imkan tanıdığına dikkati çeken Ulusoy, "IC Holding olarak, Great Place to Work Enstitüsü'nün misyonuna uygun biçimde, herkes için harika iş yerleri oluşturmaya yönelik kararlı adımlarımızla, sektörde öncü bir çalışma ortamı oluşturmaya devam ediyoruz." açıklamalarında bulundu.(AA)

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir