HÜDA PAR Ağrı teşkilatı basınla bir araya geldi

HÜDA PAR Ağrı teşkilatı basınla bir araya geldi

HÜDA PAR Ağrı İl Teşkilatı Ağrı'da basın mensuplarıyla toplantıda bir araya geldi.

HÜDA PAR Ağrı İl Teşkilatı Ağrı'da basın mensuplarıyla toplantıda bir araya geldi.

Toplantıya İl Başkanı Şaban Gökhan ve yönetimi ile çok sayıda yerel, ulusal basın temsilcileri katıldı. Yemekten önce bir değerlendirmede bulunan İl Başkanı Şaban Gökhan, basına büyük önem verdiklerini belirtti.

Gökhan'ın gündeminde yereldeki sorunlarda vardı. Sorunların giderilmesi noktasında partilerin ortak bir paydada buluşmasının önemini vurgulayan Gökhan, siyasi partilerin birbirlerinin rakipleri olarak hareket etmesi, memleketin sorunlarının giderilmesi çerçevesinde buluşmasının önemini belirtti. HÜDA PAR olarak memlekete faydası olacak her projeye imza atmaya hazır olduklarını söyleyen Gökhan, elinde yetki bulunan her kesimi çalışmaya davet etti.

Şaban Gökhan, " İlimizin birçok sorun ve sıkıntısı söz konusudur. Basının bu sorun ve sıkıntıları zamanında ve eksiksiz bir şekilde gündem etmesi memleketimizin ve halkımızın faydasına olacaktır." dedi.

Kentin sorunlarının giderilmesi noktasında yetkisi bulunan her kesimin adım atamaya davet ettiklerinin altını çizen Gökhan, "Memleketin var olan sorun ve sıkıntılarının giderilmesi için ciddi adımlar atılmıyor. Memleketimizin sorun ve sıkıntılarının giderilmesi noktasında tüm farklı reaksiyonların hepsinin bir araya gelmesi kentin faydasına olacaktır. İlimizde belediye ve Valilik bünyesinde yapılan hizmetlerin yeterli olmadığı kanaatindeyiz. Halkımız hizmetin en iyisine layıktır. HÜDA PAR İl Teşkilatı olarak halkımızın faydasına olacak tüm çalışmaları yapmak ve bunu takip etmeyi kendimize görev olarak biliyoruz." şeklinde konuştu.

Halkın faydasına olacak çalışmalarına il yönetimi olarak devam edeceklerini kaydeden Gökhan sözlerini şöyle sürdürdü:

"Siyasi partiler birbirlerinin düşmanı değildirler, birbirlerine ancak rakiptirler. Elbette ki farklılıklarımız olacak ve olması gerekende bu. Her kesime sesleniyoruz, bu memleketin faydasına olacak her projenin altına imzamızı atarız. Memleketimize, insanımıza hizmet gelmesi noktasında elinde yetki bulunan, etkili olan tüm kurum, kuruluşları, şahısları hizmet etmeye davet ediyoruz. HÜDA PAR İl yönetimimizle memlekete hizmet noktasında bir dizi çalışmalarımız var ve bundan sonra yapacağımız çalışmalar memleketimize, halkımıza faydaya yönelik devam edecektir inşallah."

hüdapar ağrı basın1

hüdapar ağrı basın2

hüdapar ağrı basın3

hüdapar ağrı basın4

hüdapar ağrı basın5

hüdapar ağrı basın6

hüdapar ağrı basın7


Yorum Ekle