Bitlis Kültür Sanat

Hizan'da bayramlaşma programı

Bitlis'in Hizan ilçesinde Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi.

Bitlis'in Hizan ilçesinde Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi.

Bitlis: Öğretmenevinde düzenlenen programa Kaymakam Nurhalil Özçelik, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Burhan Çolak, Hizan Belediye Başkanı Yahya Şam, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı. Programda kurum amirleri ve vatandaşların bayramını kutlayan Kaymakam Özçelik, bayramların önemine değindi. Bayramların; insanları günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştırarak birbirine yakınlaştırdığını ifade eden Özçelik, "Bayramlar toplumda umut, sevgi, birlik ve beraberliği pekiştirir. Sevgi, saygı, hoşgörü ve huzur ortamının hakim olduğu bir dünya temennisiyle tüm vatandaşlarımıza hayırlı bayramlar diliyorum" dedi.

Programın ardından İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek, emniyet personelinin bayramını kutlayan Kaymakam Özçelik, daha sonra İlçe Devlet Hastanesindeki hastaların bayramını kutladı. Son olarak İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Özçelik, askerlerin bayramını kutladı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Kültür Sanat haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Bitlis, Hizan, Jandarma, Kurban Bayramı, Nurhalil Özçelik gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir