Van Yaşam

Hilton'da görev değişikliği

Van'ın beş yıldızlı otellerinden DoubleTree By Hilton Van Oteli Genel Müdürü İrem Tinli Angün, görevini Bora Öztürk'e bıraktı.

Van'ın beş yıldızlı otellerinden DoubleTree By Hilton Van Oteli Genel Müdürü İrem Tinli Angün, görevini Bora Öztürk'e bıraktı.

Van: Yaklaşık üç yıldır DoubleTree By Hilton Van Oteli Genel Müdürlüğü görevini yürüten İrem Tinli Angün, görevini meslektaşı Bora Öztürk'e bıraktı. Akay Grubu bünyesinde yıllardır hizmet veren ve sayısız başarılara imza atan Angün, Van'da olmaktan ve Van halkına hizmet vermekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, görevi devrettiği meslektaşı Öztürk'e başarılar diledi.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun olup 23 yıldır turizm ve otelcilik sektöründe hizmet verdiğini ifade eden DoubleTree By Hilton Van Oteli Genel Müdürü Bora Öztürk ise daha önce birçok coğrafyada bulunduğunu söyledi. Hilton ailesinde yaklaşık 21 yıldır hizmet verdiğini vurgulayan Öztürk, "21 yıllık deneyimin ardından Double Tree By Hilton Van Hotelde, meslektaşım İrem Tinli Angün'den devraldığım görevime başlamış bulunmaktayım. Daha önce değerli meslektaşımın sürdürdüğü başarılı görevi kaldığı yerden devam ettireceğim. Van'da olmaktan dolayı mutluyum. İnşallah deneyimli ekibimle birlikte burada çok güzel hizmetlere imza atacağız. Ben şimdiye kadar yaptığı hizmetlerden dolayı meslektaşım İrem Tinli Angün'e teşekkür ediyor, hayatında başarılar diliyorum" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir