Yaşam

Hepsiburada, ressam Kösemen'in özel seçkisini sanatseverlere sundu

İSTANBUL - Hepsiburada, ressam Cevdet Mehmet Kösemen'in Assos'tan ilham alan 15 yeni eserini Sanatburada'da sanatseverlere sundu.

İSTANBUL - Hepsiburada, ressam Cevdet Mehmet Kösemen'in Assos'tan ilham alan 15 yeni eserini Sanatburada'da sanatseverlere sundu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Hepsiburada'nın sanat platformu Sanatburada'da sanatçı Kösemen'in eserleri alıcılarını bekliyor.

Kösemen'in "Assos ve Çevresinden Gerçeküstü Manzaralar" isimli özel seçkisinde, Assos ve çevresindeki manzaralar, canlılar ve tarihi mekanlardan ilham alan 15 yeni eser yer alıyor.

Kağıt üzerine akrilik boyayla yapılan eserlerdeki doğaçlamalar ve renk seçimleri, Kösemen'in beğeniyle takip edilen tarzını yansıtıyor.

Sanat felsefesini, heykeltraş Constantin Brancuși'nin "Sizlere sadece saf neşe veriyorum. Boş yere gizli mesajlar ve esrarengiz semboller aramayın" sözüyle açıklayan sanatçının, Akdeniz tarihi, doğa ve evrim konularına özel ilgisinin izleri, Sanatburada'daki yeni eserlerinde de görülüyor.

Sanatseverler, Kösemen'in 15 yeni eseri dahil 32 eserine Sanatburada'dan ulaşabiliyor.

Hepsiburada'nın sanatı erişilebilir kılmayı ve sanatçıları desteklemeyi amaçlayan platformu Sanatburada'da 37 sanatçının 300'ün üzerinde eseri sergileniyor.

Sanatburada platformu üzerinden satın alınan heykelden fotoğrafa, seramikten resime sanatın her alanından eserler, özel paketleme ve teslimat hizmetiyle sanatseverlere ulaştırılıyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir