Sitede 9617 kişi varaçıkAğrıaçık18°C

ESAV Genel Başkanı Veysel Karani Aksungu'dan Rektör Çomaklı'ya ziyaret

ERZURUM - Erzurum İktisadi Sosyal Araştırma ve Yardımlaşma Vakfı (ESAV) Genel Başkanı Veysel Karani Aksungur, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'yı ziyar...

ESAV Genel Başkanı Veysel Karani Aksungu'dan Rektör Çomaklı'ya ziyaret

ERZURUM - Erzurum İktisadi Sosyal Araştırma ve Yardımlaşma Vakfı (ESAV) Genel Başkanı Veysel Karani Aksungur, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'yı ziyaret ederek bir süre görüştü.

Ziyarette ESAV'ın gelecek ay Ankara'da düzenlemeyi planladığı Erzurum Tanıtım Günleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Aksungur, Atatürk Üniversitesinin bilgi, birikim ve tecrübesinden yararlanmak istediklerini belirterek, "Düzenlemeyi planladığımız etkinlikte 62 yıllık geçmişiyle ülke yükseköğretiminde önemli bir konumda bulunan Atatürk Üniversitesinin sağlayacağı her türlü destek bizler için oldukça değerli. Özellikle şehrin tanıtılması noktasında alanında uzman akademisyenlerce verilecek konferanslar ile halkın Erzurum'daki gelişmelerden daha da fazla haberdar olacaktır." ifadelerini kullandı.

Aksungur, ilgi ve desteklerinden dolayı Rektör Çomaklı'ya teşekkür etti. Rektör Çomaklı ise Erzurum'un tanıtılmaya değer birçok güzelliğinin olduğunu hatırlattı.(AA)

Yorum Ekle