Sitede 12849 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU30°C

Ağrı Barosu Başkanı Avukat Mehmet Salih Aydın Strazburg’ta

AĞRI - Ağrı Barosu Başkanı Avukat Mehmet Salih Aydın Fransa'nın Strazburg kentinde bulunan Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi büyük kurulda ki duruşmaya ve Avrupa İnsan hakla...

Ağrı Barosu Başkanı Avukat Mehmet Salih Aydın Strazburg’ta

AĞRI - Ağrı Barosu Başkanı Avukat Mehmet Salih Aydın Fransa'nın Strazburg kentinde bulunan Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi büyük kurulda ki duruşmaya ve Avrupa İnsan hakları mahkemesi hakkında bilgilendirme toplantısına katıldı.

Türkiye Barolar Birliğince (TBB) organize edilen edilen TBB Yönetimi, Denetleme ve Disiplin kurulu ile bazı Baro Başkanlarının iştirak ettiği Strasbourg programına Ağrı Baro Başkanı Av.Mehmet Salih Aydın katıldı.

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin Büyük Dairesinde Suriyeli 4 şahsın Belçika aleyhine başvuruda bulunduğu (Başvuru No 3599/18)davanın duruşmasına Ağrı Baro Başkanı Av.Mehmet Salih Aydın diğer katılımcılar ile birlikte katıldı.

Duruşma sonrası ise Avrupa Konseyine geçen heyet AİHM ve Avrupa İnsan Hakları Merkezi konulu sunum ve bilgilendirmeye katıldı. Program sonrası günün anısına toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

ağrı barosu mehmet salih aydın Strazburg1

ağrı barosu mehmet salih aydın Strazburg2

ağrı barosu mehmet salih aydın Strazburg3

ağrı barosu mehmet salih aydın Strazburg4

Yorum Ekle