Sitede 5191 kişi varAZ BULUTLUAğrıAZ BULUTLU30°C

Ağrı Belediyesi İtfaiye Müdürü Karaman makam odasının kapısını söktü

AĞRI - AK Parti Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın talimatı doğrultusunda Ağrı Belediyesi İtfaiye Müdürü Akın Karaman'ın makam odasının kapısı söküldü.31 Mart Mahalli İdarel...

Ağrı Belediyesi İtfaiye Müdürü Karaman makam odasının kapısını söktü

AĞRI - AK Parti Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın talimatı doğrultusunda Ağrı Belediyesi İtfaiye Müdürü Akın Karaman'ın makam odasının kapısı söküldü.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Belediye Başkanı seçilen Savcı Sayan'ın talimatı üzerine belediye bünyesinde bulunan müdürlüklerin makam odalarının kapılarının sökülmesi işlemi devam ediyor.

Ağrı Belediyesi İtfaiye Müdürü Akın Karaman da vatandaşlarla birebir iletişimin sağlanması amacıyla makam odasının kapısını itfaiye erleri ile söktü.

Karaman, yaptığı açıklamada, gece gündüz demeden vatandaşlara hizmet etmeye çalıştıklarını anlatarak, şöyle konuştu:

"Sayın Savcı Sayan'ın talimatları doğrultusunda biz de arkadaşlarımızla makam odamızın kapısını söktük. Bizim her zaman gönül kapımız vatandaşa ve personelimize açıktır. İsteyen vatandaşlarımız gece gündüz fark etmez istedikleri saatlerde bizi ziyaret edebilir. Halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile her daim halkımızın emrindeyiz."(AA)

Ağrı Belediyesi İtfaiye Müdürü Karaman makam odasının kapısını söktü1

Ağrı Belediyesi İtfaiye Müdürü Karaman makam odasının kapısını söktü2

Ağrı Belediyesi İtfaiye Müdürü Karaman makam odasının kapısını söktü3

Ağrı Belediyesi İtfaiye Müdürü Karaman makam odasının kapısını söktü4

Ağrı Belediyesi İtfaiye Müdürü Karaman makam odasının kapısını söktü5

2 Yorum

Asibazidli
Asibazidli
3 ay önce

Kaç gündür seçim bitmiş. Anca kapı sökersiniz. Ağrıya bir el atın şov yapmayın. O kapıları da satmayin ha!!!

utku
utku
3 ay önce

daha 5 yıl boyunca her gün bir müdürlüğün kapısını söker yakında binaların kapılarınıda sökmesse iydir yav bir temiz bir proje yap yolları onar giderleri aç yollardaki sular kalmasın öyle bi şevre düzenlemesi yap arkadaş geldiği günden bu yana kapı söküyor sanki itfaiyeye kaç kişi gidiyor arıyor geliyorlar hem söksenizde boş ztn durmuyorlar ki makamlarında yan dışardadır yada kurum içinde bi yerde ağrı artık hizmet istiyor reklam gösteriş değil

Yorum Ekle