Sitede 7413 kişi varçok bulutluAğrıÇok bulutlu17.8°C

Hamur'da 2 yeni müzik sınıfı açıldı

AĞRI - Ağrı’nın Hamur ilçesindeki Hamur Osmangazi Ortaokulu ve Yatılı Bölge Orta Okulunda Hamur Kaymakamı Ömer Faruk Tuncer, Çocuklar İçin Çal Derneği ve hayırseverlerin ...

Hamur'da 2 yeni müzik sınıfı açıldı

AĞRI - Ağrı’nın Hamur ilçesindeki Hamur Osmangazi Ortaokulu ve Yatılı Bölge Orta Okulunda Hamur Kaymakamı Ömer Faruk Tuncer, Çocuklar İçin Çal Derneği ve hayırseverlerin katkılarıyla Osmangazi Ortaokulu ve Yatılı Bölge Orta Okulu’nda 2 yeni müzik sınıfı açıldı.

Hamur Kaymakamı Ömer Faruk Tuncer’in eşi Çiğdem Tuncer’in organize ettiği ve her aşamasıyla ilgilendiği müzik sınıflarında, ses sistemleri, piyano, bağlama, org ve çeşitli müzik enstrümanları bulunuyor.

Sınıfların açılışını Hamur Kaymakamı Ömer Faruk Tuncer, Eşi Çiğdem Tuncer, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Belediye Başkanı Cezmi Ergül, İlçe Jandarma Komutanı Yücel Yılmaz, İlçe Emniyet Amiri Sabri Çolak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya Karakoç, kurum amirleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Hamur Kaymakamı Ömer Faruk Tuncer yaptığı konuşmada amaçlarının öğrencileri bir enstrümanla tanıştırarak müziği sevdirmek ve yetenekli çocukları konservatuvarlara yönlendirmek olduğunu belirtti.(İHA)

HAMUR müzik sınıfı açıldı

HAMUR müzik sınıfı açıldı1

HAMUR müzik sınıfı açıldı2

HAMUR müzik sınıfı açıldı3

HAMUR müzik sınıfı açıldı4

HAMUR müzik sınıfı açıldı5

Yorum Ekle