Bitlis Güncel

Güroymak Belediye Başkanı Mutlu, göreve başladı

BİTLİS - AK Parti'den Güroymak Belediye Başkanı seçilen Eşref Mutlu, mazbatasını alarak göreve başladı.

Bitlis: AK Parti'den Güroymak Belediye Başkanı seçilen Eşref Mutlu, mazbatasını alarak göreve başladı.

Mutlu, yaptığı açıklamada, hizmet için kollarını sıvadıklarını söyledi.

Seçimin kazananının Güroymak olduğunu ifade eden Mutlu, şöyle konuştu:

"Seçim sürecinde bizlerle beraber sahada çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bana oy veren vermeyen herkese teşekkürü borç biliyorum. Şu anda ilçemizin mahallelerine nasıl hizmet ederiz onun planlamalarını yapıyoruz. İnşallah sizlere layık bir başkan olacağım. Yapılması gereken ne varsa el ve güç birliğiyle ilçemize hizmet edeceğiz."

Güroymak Belediye Başkanı Mutlu, göreve başladı1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, AK Parti, Belediye, Bitlis, Güroymak gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir