Ekonomi

FLO, yaz koleksiyonundaki sneaker, terlik, sandalet ve çantaları sundu

İSTANBUL - FLO, yaz koleksiyonunda yer alan tekstil rahat tabanlı sneaker, terlik, sandalet ve çantaları tanıttı.

İSTANBUL - FLO, yaz koleksiyonunda yer alan tekstil rahat tabanlı sneaker, terlik, sandalet ve çantaları tanıttı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, tatil günlerinde, rahatlığından ve şıklığından ödün vermek istemeyenler için yaz koleksiyonundaki ürünleri tanıttı.

Kadınlara yönelik FLO'nun renk ve kalın taban detaylarıyla süslenmiş sneakerlar, sandaletler ve terlikler sunuluyor. Ayakkabılarla uyum yakalayacak çantalar ise içerisindeki gözler sayesinde eşyaları toparlayarak kullanım kolaylığı sunuyor.

Erkekler yönelik ise FLO'nun rahat ve şık terlik, sandalet ve sneaker modelleri öneriliyor. Tekstil koleksiyonunda yer alan deniz şortları, şortlar ve tişörtler tatil beldelerinin rahat parçaları olarak tercih ediliyor.

Miniklerin adımlarına renk katacak sandalet ve terlikler farklı renk alternatifleriyle miniklerin enerjileriyle uyum yakalıyor. Plajların vazgeçilmezi çantalar da geniş iç hacimleri sayesinde eşyaları kolaylıkla toparlıyor.

Desenli çanta modelleri sade plaj kombinlerine şıklık katıyor. FLO aksesuar koleksiyonunda yer alan şapkalar ise sahilde hem koruyucu hem de şık parça olarak sunuluyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir