Erzurum Ekonomi

ESMMMO'da Mesrur Köseoğlu dönemi

500 üyesi bulunan Erzurum Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (ESMMMO) Başkanlığına Mesrur Köseoğlu seçildi.

500 üyesi bulunan Erzurum Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (ESMMMO) Başkanlığına Mesrur Köseoğlu seçildi.

Erzurum - Erzurum Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (ESMMMO) Yönetim Kurulu aldığı karar ile kendi arasında başkanlık seçimi yaptı. ESMMMO seçimlerinin ardından; Başkanlığa Mesrur Köseoğlu, Başkan Yardımcılığına Şimşek Akpınar, Oda Sekreterliğine Osman Turan Durmuş, Üyeliklere ise Aykut Özbek ve Nejmi Altun getirildi. ESMMMO Denetim Kurulu Üyeliği, Yönetim Kurulu Başkanlığı, yanı sıra başkan yardımcılığı görevlerinde bulunan Mesrur Köseoğlu, görev dağılımı yapıldıktan sonra yaptığı açıklamada, hedeflerinin birlik ve beraberlik içerisinde hizmet vermek olduğunu, bu güne kadar verdiği hizmetlerinden dolayı Şimşek Akpınar'ın bilgi birikiminden faydalanacaklarını belirterek hizmetleri için teşekkür etti.

"Gücümüzü üyelerimizden alıyoruz"

Erzurum Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Oda Başkanı Mesrur Köseoğlu, "Mesleğimiz ve meslektaşlarımıza değer katmak ilkesi ile ortak akıl ve dayanışmayla çalışacağımız yeni bir döneme merhaba diyoruz. Mali müşavirler, devlet ile mükellef arasında köprü görevi gören bir meslek grubudur. Mesleğimizin icra edilmesi ile ilgili koşullar, meslektaşlarımızı gerçekten zor duruma düşürmekte bununla ilgili; T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı başta olmak üzere, ilgili tüm kurumların beyan ve bildirimleri verilme süreleri dahil olmak üzere; mevzuatın güncel ve ihtiyacı karşılayacak hale getirilmesi gerekmektedir. Mesleğimizin kaçınılmaz olarak dijital dönüşüm sürecini yaşadığı bu dönemde, mesleğimizi ve meslektaşlarımızı çağdaş dünya ile entegre edecek çözümler sunmak için insanüstü bir çabayla çalışacağız. Üzerimize düşen misyonun ve sorumluluğun farkındayız. Gücümüzü sadece sizlerden alıyoruz. Bu yeni dönemde üretimden gelen gücümüzü birleştirip hep birlikte yöneteceğiz." Şeklinde konuştu.

"Şeffaflıktan ödün vermeden çözüm üreteceğiz"

Öncelikli hedeflerinin, mesleki menfaatlerin ön planda tutularak, meslek ve meslektaşların sorunlarına çözüm üretmek olacağını vurgulayan Köseoğlu, "Bu inanç ile çıktığımız yolda, odamızı yeni ve güzel bir geleceğe taşıyacak olmanın mutluluğunu ve gururunu hep birlikte yaşayacağız. Erzurum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olarak, alanında lider olan ve varlığını başarıyla sürdüren bir kurum olarak, gelenekselleşen hizmet anlayışını geliştirmek ve yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak faaliyetlerini mesleki konular başta olmak üzere, sosyal ve kültürel alanlarda da çeşitlendirerek etkinleştirmek anlayışı ile çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Çalışma azmimiz, meslektaşlarımıza duyduğumuz sevgi ve saygının en güzel ifadesidir. Sizlerden aldığımız güç ve destek ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu çalışmaları ilkelerimizden, şeffaflıktan ve hesap verebilirlikten ödün vermeden sürdürmeye devam edeceğiz. Geçmişten aldığımız güç ile bugünkü azmimizi birleştirip, geleceğe olan inancımız ile yeni dönemin hepimiz için başarılı geçmesini temenni ediyor, bu onurlu görevi en iyi şekilde yerine getireceğimiz ve birlikte üstesinden geleceğimize olan inancımla, saygılar sunarım" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Ekonomi haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum, Hazine ve Maliye Bakanlığı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir