Erzurum Spor

Erzurumspor yeni sezona hazırlanıyor

Erzurumspor, 2024-2025 sezonu hazırlıklarına başladı.

Erzurumspor, 2024-2025 sezonu hazırlıklarına başladı.

Erzurum - Teknik Direktör Hakan Kutlu yönetiminde Erzurumspor Tesislerinde hazırlıklarına başlayan takımın kamp kadrosu ve programı belli oldu. Mavi-Beyazlı ekip 1. etap kamp çalışmalarını 11 Temmuz Perşembe günü yapacağı hazırlık maçı ile tamamlayacak. Mavi-beyazlı takımın kamp kadrosunda şu futbolcular bulunuyor; Rıdvan Oğuzhan Yağcı, Berat Demir, Fırat Aymak, Mustafa Yumlu, Orhan Ovacıklı, Eren Tozlu, Yakup Kırtay, Fırat Şaşi, Enes Yiğit, Gürkan Varlık, Güney Yılmaz, Özgür Sert, Furkan Özhan, Alperen Karaca, Eren Özdemir, Taha Ağdağ, Fatih Onay, Uğurcan Mengi, Yakup Uzunel, Muhammet Karahan, Cengizhan Bayrak, Muhammet Yavaş ve Hüseyin Mevlütoğlu

Bu arada iç transfer çalışmaları sürdüren Erzurumspor, sözleşmeleri sona eren Mustafa Akbaş ve Sefa Akgün'le yeniden sözleşme imzaladı. Kulüp Başkanı Ahmet Dal, Erzurumspor Tesisleri'nde bir araya geldiği oyuncularla 2 yıllık resmi sözleşmeyi imzalayarak başarı dileklerinde bulundu. Başkan Dal, "Her iki oyuncumuzla anlaştığımız için mutluyuz. Takım kaptanlarımızdan biri olan Mustafa Akbaş'la üçüncü yılımız. Kendisi de Erzurum'u, Erzurumspor'u evi gibi görüyor ve burayı çok sevdiğini biliyorum. Bizde kendisini seviyoruz. Yeniden anlaştığımız için mutluyuz. Sefa Akgün elimizde büyüdü diyebilirim. 18 yaşından beri kulübümüzün oyuncusu ve bizim için kıymetli." dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum, Futbol, Mustafa Akbaş, Ovacık, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir