Erzurum Spor

Erzurumspor FK, yeni sezon hazırlıklarına başladı

ERZURUM - Trendyol 1. Lig ekiplerinden Erzurumspor FK, yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Erzurum - Trendyol 1. Lig ekiplerinden Erzurumspor FK, yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Mavi-beyazlı ekip, teknik direktör Hakan Kutlu yönetiminde yeni sezonun ilk idmanına çıktı.

Isınma, koşu ve koordinasyon çalışması yapan futbolcular, yarın yapacağı antrenmanlarla hazırlıklarını sürdürecek.

1. etap kamp çalışmalarını 11 Temmuz Perşembe günü yapacağı hazırlık maçıyla tamamlayacak olan Erzurumspor FK'nin maç programı ilerleyen tarihlerde kulüp tarafından paylaşılacak.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum, Futbol, Spor, Trendyol gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir