Erzurum Güncel

Erzurumlu kampçılar yola çıktı

Erzurum'dan Mersin, Manisa ve Antalya gençlik kamplarına katılacak olan genç kampçılar uğurlandı.

Erzurum'dan Mersin, Manisa ve Antalya gençlik kamplarına katılacak olan genç kampçılar uğurlandı.

Erzurum - Erzurum'da yüzlerce gençler, Mersin, Manisa ve Antalya'daki gençlik kamplarına doğru yola çıktılar. Gençleri doğa ile iç içe, macera dolu bir kamp onları bekliyor. Bu kamplarda yeni arkadaşlıklar kuracak olan kampçılar, yeni deneyimler kazanacaklar. Bu arada Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün 1 Temmuz - 1 Eylül tarihleri arasında, 9 haftalık dönemler halinde gerçekleşecek olan "Gençlik Yaz Okulları" projesi de başlıyor. Konu ile ilgili yapılan paylaşımda, "Bu yaz, gençlerimize spordan sanata çeşitli etkinliklerle dolu, unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. 11-14 ve 15-18 yaş grubu arasındaki gençlerimizi bekliyoruz. Her hafta farklı aktivitelerle dolu programımız, gençlerimizin hem eğlenmesini hem de yeni beceriler kazanmasını sağlayacak." denildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir