Erzurum Güncel

Erzurum'un dağlarında sonbahar renkleri yaşanıyor

ERZURUM - Erzurum dağlarındaki ormanlık alanlar, sonbahar renklerine büründü.

Erzurum - Erzurum dağlarındaki ormanlık alanlar, sonbahar renklerine büründü.

Ağaçların sarı, yeşil ile kızılın tonlarına boyandığı kentte, sonbahar tüm güzellikleriyle yaşanıyor.

Yeşilliğini koruyan ağaçlarla yaprakları sararmış ağaçların oluşturduğu manzara, Erzurum-Ardahan kara yolundan geçen vatandaşların da ilgisini çekiyor.

İki il arası seyahat eden vatandaşlar, zaman zaman durup bölgedeki sonbahar manzaralarını cep telefonlarıyla fotoğraflıyor.

Erzurum
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Erzurum gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir