Erzurum Çevre

Erzurum'da vaşak görüldü

Erzurum'un Olur ilçesindeki dağlık alanda, ender görülen kedi türlerinden vaşak görüntülendi.

Erzurum'un Olur ilçesindeki dağlık alanda, ender görülen kedi türlerinden vaşak görüntülendi.

Erzurum - Olur'daki dağlık alanda, ender rastlanan kedi türlerinden vaşak görüntülendi. Yoldan geçen vatandaşların şaşkınlıkla izlediği vaşağın arazideki gezisi, telefon kameralarına yansıdı. Etrafına bakınarak gezen vaşak, bir süre sonra gözden kayboldu.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum, Olur gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir