Erzurum Güncel

Erzurum'da eşini ağır yaralayan zanlı 17 ay sonra yakalandı

ERZURUM - Erzurum'da eşini silahla ağır yaralayan zanlı, 17 ay sonra babasının kırsal mahalledeki evinde jandarma ekiplerince yakalandı.

Erzurum - Erzurum'da eşini silahla ağır yaralayan zanlı, 17 ay sonra babasının kırsal mahalledeki evinde jandarma ekiplerince yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, geçen yıl 19 Ocak'ta Abdurrahman Gazi Mahallesi'ndeki evlerinde eşi Meryem H'yi silahla başından ağır yaralayarak kaçan Ferdi H'nin Köprüköy ilçesi Çullu Mahallesi'ndeki babasının evinde saklandığını tespit etti.

Jandarma Suç Araştırma Timi'nin de (JASAT) desteğiyle düzenlenen operasyonda zanlı Ferdi H. yakalandı.

Yaklaşık 17 ay sonra yakalanan zanlının jandarmadaki işlemleri sürüyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Erzurum, Jandarma, JASAT, Köprüköy, Operasyon gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir