Erzurum Güncel

Erzurum'da debisi yükselen dereden geçmeye çalışan genç kayboldu

ERZURUM - Erzurum'un Karayazı ilçesinde şiddetli yağışlar nedeniyle debisi yükselen dereden geçmeye çalışırken kaybolan kişiyi arama çalışmaları başlatıldı.

Erzurum - Erzurum'un Karayazı ilçesinde şiddetli yağışlar nedeniyle debisi yükselen dereden geçmeye çalışırken kaybolan kişiyi arama çalışmaları başlatıldı.

İlçenin Sukonak Mahallesi'nde hayvanlarını otlatan 21 yaşındaki Y.E ile yanındaki kişi, yağış nedeniyle debisi yükselen dereden geçmeye çalışırken akıntıya kapıldı.

Bir süre sürüklenen Y.E. gözden kayboldu, yanındaki kişi ise kendi imkanlarıyla sudan çıktı.

İhbar üzerine bölgeye jandarma, AFAD ve sağlık ekibi sevk edildi.

Trabzon Jandarma Komutanlığına bağlı su altı arama kurtarma ekibi de arama çalışmaları için bölgeye yönlendirildi.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, AFAD, Erzurum, Jandarma, Karayazı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir