Erzincan Güncel

Erzincan'dan tayini çıkan kaymakamlara veda yemeği

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, tayinleri çıkan kaymakamlarla yemekte bir araya geldi.

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, tayinleri çıkan kaymakamlarla yemekte bir araya geldi.

Erzincan - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Erzincan'da 3 ilçenin kaymakamı değişmişti. Bu münasebetle tayini çıkan Otlukbeli Kaymakamı Aydın Yanık, Tercan Kaymakamı Cafer Kaymakçı ve Çayırlı Kaymakamı Ömer Faruk Gökçe için veda yemeği düzenlendi.

Gerçekleştirilen veda yemeğinde Vali Hamza Aydoğdu, Erzincan'dan ayrılacak olan kaymakamlara, vatandaşların huzuru ve daha müreffeh bir yaşam sürmeleri için yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

Yapılan konuşmaların ardından Vali Aydoğdu, kaymakamlara hediyelerini takdim etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Aydın Yanık, Cafer Kaymakçı, Çayırlı, Erzincan, Otlukbeli, Recep Tayyip Erdoğan, Tercan gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir