Erzincan Yaşam

Erzincan'da karga ile lise öğrencisinin dostluğunu görenler imreniyor

ERZİNCAN (İHA) - Erzincan'da yolda bulduğu karga ile adeta dost olan lise öğrencisi Sadık Davut, bisikletle şehir turunu kendisinden ayrılmayan kargayla yapıyor.

Erzincan (İHA) - Erzincan'da yolda bulduğu karga ile adeta dost olan lise öğrencisi Sadık Davut, bisikletle şehir turunu kendisinden ayrılmayan kargayla yapıyor.

ERZİNCAN - Görenleri imrendiren karga ile lise öğrencisinin dostluğu yüzlerde tebessüm oluşturdu. Erzincan merkezde bisiklet ile gezen Sadık Davut'a eşlik eden kargayı görenler bakakaldı.

Karga ile nasıl dost olduğunu anlatan Sadık Davut, şöyle konuştu:

"Yolda gidiyordum kargayı fark ettim. Uçmasını biliyor ama uçmuyordu. Aldım veterinere baktırmak için. Daha sonra gayet sağlıklı bir sorunu yok. Bana alıştı bir bağ kuruldu. Benim yanımda bisikletle gezerken de eşlik ediyor. Alıştık birbirimize. İnsanların da dikkatini çekiyor."

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Erzincan gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir