Erzincan Yaşam

Erzincan'da bir kadının bisküviyle beslediği kızıl tilkiyle sohbeti gülümsetti

ERZİNCAN - Erzincan-Pülümür kara yolunda karşılaştığı tilki yavrusunu bisküvi ile besleyen kadının o anları, eşi tarafından cep telefonu kamerasıyla kayıt altına alındı.

Erzincan - Erzincan-Pülümür kara yolunda karşılaştığı tilki yavrusunu bisküvi ile besleyen kadının o anları, eşi tarafından cep telefonu kamerasıyla kayıt altına alındı.

Tunceli'deki gezi programının ardından otomobilleri ile Erzincan'a dönen Zeki ve Songül Demirbaş çifti, kara yolunda kızıl tilkiyi fark etti.

Araçlarını durduran Demirbaş çifti, yiyecek arayan tilkiye yanlarına yolluk olarak aldıkları bisküvilerden ikram etti.

Songül Demirbaş'ın anne şefkatiyle tilki yavrusunu beslerkenki sohbeti gülümsetti.

Eşi Zeki Demirbaş tarafından cep telefonuyla görüntülenen kadın tilkiye, "Sen ne güzelsin. Seni besleyelim diye Allah mı çıkardı karşımıza. Karnını doyurana kadar seni bekleyeceğiz. Sen de bizim küçük kuzumuza Mahir'imize dua et. Büyüsün, kocaman adam olsun askere gitsin gelsin benim oğlum." diye seslendi.

Karnını doyuran tilki kara yolundan uzaklaşarak gözden kayboldu.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Erzincan, Otomobil, Pülümür, Tunceli gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir