Erzincan Yaşam

Eli çatlayan miniğin valiyle sohbeti yüzleri gülümsetti

Vali Hamza Aydoğdu, eli çatlayan minik kız ile sohbet etti, ikili arasında geçen diyalog yüzlerde tebessüm oluşturdu.

Vali Hamza Aydoğdu, eli çatlayan minik kız ile sohbet etti, ikili arasında geçen diyalog yüzlerde tebessüm oluşturdu.

Erzincan - Erzincan'da Ordu Caddesi'nin trafiğe kapatılması uygulaması ile birlikte caddede yürüyüş yapan Vali Hamza Aydoğdu'nun kendisiyle tanışmak isteyen minik kızla sohbeti yürekleri ısıttı.

Hamza Aydoğdu'yu görerek hızla yanına gelen minik kız Ankara'dan kendisiyle tanışmak için geldiğini söyledi. Minik kızın sözleri yüzlerde tebessüm oluştururken Vali Aydoğdu, sevecen kızın sözleri karşısında kendini çok mutlu hissettiğini ifade etti.

Sohbet sırasında küçük hayranının elini fark eden Aydoğdu, miniğe eline ne olduğunu sordu. Aydoğdu'nun aldığı yanıt bir kez daha yüzleri gülümsetti. Minik tüm sevecenliğiyle kuzeninin koltuktan elinin üzerine atladığını ve elinin çatladığını anlattı. Aydoğdu, "Baya güçlü bir kuzenin varmış." diyerek kuzeninin özür dileyip dilemediğini sordu. Küçük kızdan ise yanıt gecikmedi, "Yok, daha 6 yaşında" diyerek soruyu yanıtlayan minik kız, ortama neşe saçtı.

Gülümseten diyaloğun ardından Vali Aydoğdu küçük kızı il protokolü ile tanıştırdı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Erzincan gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir