Elazığ Spor

Elazığspor'da şampiyon kadrodan 4. ayrılık

Elazığspor'da TFF 3. Ligde şampiyon olan kadrodan ayrılıklar sürüyor.

Elazığspor'da TFF 3. Ligde şampiyon olan kadrodan ayrılıklar sürüyor.

Elazığ - TFF 3. Ligde şampiyon olarak 2. Lige yükselen Elazığspor'da ayrılıklar devam ediyor. Bahattin Köse, Yağızcan Erdem ve Çağrı Yağız Yasak'ın ardından stoper Metin Peker de camiaya veda etti. Metin, "Bordo-beyaz formayı çayda çıralı armayı bir sezon boyunca giymekten gurur duyuyorum. Saha içinde her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya saha dışında ise bu armayı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım. Çünkü verdiğiniz emeğin, gösterdiğiniz sevginin karşılığı bu olmalıydı. Sizleri tanıdığım, sizlerle bu başarıyı yakaladığım için çok mutluyum ama bazen ayrılıklar da sevdaya dahil. Her zaman kalbimin en özel yerinde olacaksınız ve asla unutulmayacaksınız. Son olarak beraber mücadele ettiğim takım hocalarıma, arkadaşlarıma, kahrımızı çeken personelimize, yanımızda olan yöneticilerimize, başkanlarıma ve geldiğim ilk günden itibaren sevgilerini güvenlerini hissettiğim taraftarımıza çok teşekkür ederim. Sizleri çok seviyorum. Allah'a emanet olun Gakgolar" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Elazığ haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Elazığ Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Elazığ'ın dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Elazığ, Elazığspor, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir