Elazığ Spor

Elazığlı sporcudan Avrupa'da şampiyonluk

Elazığlı sporcu Ebrar Acar, Arnavutluk'ta düzenlenen Taekwondo Şampiyonası'nda birinci oldu.

Elazığlı sporcu Ebrar Acar, Arnavutluk'ta düzenlenen Taekwondo Şampiyonası'nda birinci oldu.

Elazığ - gerçekleştirilen Elazığ'ı temsil eden milli sporcu Ebrar Acar, 59 kiloda şampiyon oldu.

Arnavutluk'un ev sahipliğinde 13- 16 Haziran tarihlerinde düzenlenen Kulüpler Avrupa Taekwondo Şampiyonası'nda Türkiye'yi ve Elazığ'ı temsil eden milli taekwondocu Ebrar Acar, Yıldızlar kategorisinde şampiyon oldu.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren tarafından yapılan açıklamada, "Arnavutluk ev sahipliğinde düzenlenen Kulüpler Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi ve şehrimizi temsil eden Ebrar Acar'ı başarısından dolayı kutluyorum. Hem Fen Lisesi'nde öğrenim görüp hem de antrenmanlarını aksatmadan kararlılıkla yoluna devam Ebrar, taekwondo branşında istediğimiz noktalara gelecektir. Hem yaşı hem de enerjisi itibariyle gelecek vadeden sporcumuzu yürekten kutluyorum, 'Spor Şehri Elazığ' mottosuyla nice başarılarını ve derecelerini göreceğimiz sporcumuza, başta ailesi olmak üzere antrenörlerimiz Akın Keleş ve Suat Acar'a, şampiyon sporcumuz Ebrar Acar'a teşekkür ediyor, yürekten başarılar diliyorum, yolu açık olsun" ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Elazığ haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Elazığ Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Elazığ'ın dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Abdulsamet Eren, Elazığ, Spor, Taekwondo, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir