Elazığ Güncel

Elazığ'da yaz Kur'an kurslarında görev alacak personele yönelik seminer

Elazığ Müftülüğü tarafından yaz Kur'an kurslarında görev alacak personele yönelik seminer düzenlendi.

Elazığ Müftülüğü tarafından yaz Kur'an kurslarında görev alacak personele yönelik seminer düzenlendi.

Elazığ - Elazığ'da cami ve Kur'an kurslarında 01 Temmuz Pazartesi günü başlayacak yaz Kur'an kurslarında görev alacak personele yönelik seminer düzenlendi. Seminerlerde, kursların uygulama esasları çerçevesinde, kayıtların yapma, eğitimin niteliği ve niceliğinin artırılması, program ve materyaller hakkında slayt eşliğinde bilgiler verildi.

Elazığ Müftü Vekili Özer Cömert, "1 Temmuz da açılacak olan yaz Kur'an kurslarımızın hayırlara vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum. Değerli hocalarım çocuklarımız için Kur'an-ı Kerimi tanıtacak olmanın, öğretecek olmanın, anlatacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bundan daha büyük bir mutluluk olabilir mi. Camilerimiz yaz Kur'an kurslarında çocukların sesleriyle şenlenecektir. Camilerin huzur veren kubbelerinde çocukların sesleri yankılanacak ve yaklaşık iki ay boyunca bu çocuklarımızın eğitimleri devam edecektir. Hocalarımız iyiliğin, hakikatin, hakkın yolunu öğretecekler, çocuklarımız da zihinlerine ve gönüllerini Kur'an ile besleyecekler" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Elazığ haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Elazığ Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Elazığ'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Elazığ gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir