Elazığ Çevre

Elazığ'da sulan alan çalıştayı düzenlendi

Elazığ'da, güney Keban baraj gölü sulak alanı ve Hazar gölü sulak alanı revize yönetim planı ve sulak alan çalıştayı gerçekleştirildi.

Elazığ'da, güney Keban baraj gölü sulak alanı ve Hazar gölü sulak alanı revize yönetim planı ve sulak alan çalıştayı gerçekleştirildi.

Elazığ - Türkiye'nin uluslararası öneme sahip sulak alanlarından güney Keban baraj gölü ve Hazar gölü sulak alan yönetim planı revize çalışmaları çerçevesinde, güney Keban baraj gölü sulak alanı ve Hazar gölü sulak alanı revize yönetim planı ve sulak alan çalıştayı düzenlendi. Doğa Koruma ve Milli Parklar 15. Bölge Müdürlüğü, Elazığ İl Şube Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa Elazığ Vali Yardımcısı Recep Gündüz, Elazığ İl Özel İdare Genel Sekreteri Ali Şiş, Orman Bölge Müdürü Mustafa Arpacı, Tarım ve Orman İl Müdürü Ali Kılıç, DSİ 9. Bölge Müdür Yardımcısı Ercan Gerçek, DKMP Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Serhan Çağırankaya, paydaş ilgili kurum ve kuruluşlarının şube müdürü ve teknik elamanları, STK'ların idarecileri ve üyeleri katıldı. Program, DKMP 15. Bölge Müdürü Ahmet Çörtük'ün sunumu ile başladı. Çalıştayda yönetim planları karara bağlandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Elazığ haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Elazığ Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Elazığ'ın dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Ahmet Çörtük, Ali Şiş, Elazığ, Hazar Gölü, Keban, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir