Elazığ Güncel

Elazığ'da dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi

Elazığ'da düzenlenen TÜBİTAK 18. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Malatya Bölge Yarışması'nda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Elazığ'da düzenlenen TÜBİTAK 18. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Malatya Bölge Yarışması'nda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Elazığ - Fırat Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen TÜBİTAK 18. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Malatya Bölge Yarışması'na katılan projeler için ödül töreni düzenlendi. Çok Amaçlı Spor Salonu'nda düzenlenen ödül törenine Elazığ Vali Yardımcısı Armağan Yazıcı, Fırat Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Bilal Üstündağ, TÜBİTAK Malatya Bölge Koordinatörü Doç. Dr. Mehmet Sağlam, İnönü Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nusret Akpolat, Elazığ, Diyarbakır, Tunceli, Bingöl İl Milli Eğitim müdürleri, akademisyenler, yarışmaya katılan öğrenciler ve öğretmenleri katıldı.

Vali Yardımcısı Armağan Yazıcı, öğrencilerin göstermiş oldukları gayret ve çabaların her şeyin üzerinde olduğunu belirterek, dereceye giren tüm öğrencileri ve öğretmenlerini kutladı.

Fırat Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Bilal Üstündağ ise konuşmasında yarışmada derece elde eden öğrencileri tebrik ederek, yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Elazığ haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Elazığ Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Elazığ'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bilal Üstündağ, Bingöl, Elazığ, Fırat Üniversitesi, İnönü Üniversitesi, Malatya, Nusret Akpolat, Rektör, Spor, TÜBİTAK, Tunceli gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir