Elazığ Güncel

Elazığ'da "1. Çaydaçıra Yüzme Festivali" başladı

ELAZIĞ - Elazığ'da "1. Çaydaçıra Yüzme Festivali" başladı.

Elazığ - Elazığ'da "1. Çaydaçıra Yüzme Festivali" başladı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Yakup Kılıç Spor Salonu'nda düzenlenen festivalin açılışında, saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu ve halk oyunları gösterisi yapıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Oktay Arık, burada yaptığı açıklamada, bu tür etkinliklerin sporcular açısından oldukça önemli olduğunu söyledi.

Arık, "9 kulüp 175 sporcumuz ile ilkini gerçekleştirdiğimiz festival, daha coşkulu ülkenin her yerinde her köşesine yayılmak üzere bugün meşalesini yakmıştır." dedi.

Yarışmaya katılan Zeynep Ahsen Acar da, festivale katıldığı için mutlu olduğunu aktardı.

Melek Biçici de yapılan etkinlikten dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Konuşmaların ardından sporcular, yüzme yarışmasında dereceye girmek için mücadele etti.

Yarışmalar, 2 gün sürecek.

ELAZIĞ - 1. Çaydaçıra Yüzme Festivali başladı1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Elazığ haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Elazığ Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Elazığ'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Elazığ, Festival, İstiklal Marşı, Spor, Yüzme gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir