Erzurum Güncel

DSİ'ye sağlıklı iş yeri sertifikası

Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü, Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürlüğü'ne "Beslenme Dostu ve Fiziksel Aktiviteyi Destekleyen İş Yeri Programı"ndan dolayı sertifika verdi.

Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü, Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürlüğü'ne "Beslenme Dostu ve Fiziksel Aktiviteyi Destekleyen İş Yeri Programı"ndan dolayı sertifika verdi.

Erzurum - Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürlüğü "Beslenme Dostu ve Fiziksel Aktiviteyi Destekleyen İş Yeri Programı" çalışmalarını tamamladı. İş yerinde sağlığın korunması ve geliştirilmesini sağlayan çalışmaları için Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Birgül İbişoğlu tarafından Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdür Yardımcısı Hikmet Serçemeli'ye "Beslenme Dostu ve Fiziksel Aktiviteyi Destekleyen İş Yeri Sertifikası" verildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Devlet Su İşleri, Erzurum, Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir