Doğanşehir'de taşkın nedeniyle mahalle yolu kapandı

MALATYA - Doğanşehir ilçesinde gece saatlerinde etkili olan sağanak nedeniyle oluşan taşkında kapanan mahalle yolunun açılması için çalışma başlatıldı.

Doğanşehir'de taşkın nedeniyle mahalle yolu kapandı

- Doğanşehir ilçesinde gece saatlerinde etkili olan sağanak nedeniyle oluşan taşkında kapanan yolunun açılması için çalışma başlatıldı.

İlçeye bağlı Beğre Mahallesi yolunda sağanak nedeniyle sağanak taşkın yaşandı. Ulaşıma kapanan yolu açmak için Büyükşehir Belediyesi ekipleri çalışma başlattı.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cemal Nogay ile Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, mahallede incelemede bulundu.

Cemal Nogay, inceleme sonrası yaptığı açıklamada, gece saatlerinde meydana gelen taşkının haberi gelmesi üzerine bölgeye gelen ekiplerin çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti.

Yoğun yağış sonrası can ve mal kaybının bulunmadığını aktaran Nogay, "Ulaşım açısından sorunlarımız var. Ekiplerimiz menfez çalışmalarını sürdürüyor. Doğanşehir Belediyesi başkanıyla bölgeye gelerek incelemelerde bulunduk." değerlendirmesinde bulundu.

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt ise Beğre Mahallesi'nde meydana gelen taşkının gece saatlerinde meydana geldiğini belirtti.

Yolun açılması için çalışmaların aralıksız devam ettiğini kaydeden Zelyurt, personellerin yoğun çaba sarf ettiğini kaydetti.Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

Yenilikçi eğitimin Türkiye’de ki öncüsü: Bahçeşehir Koleji

Türk Kızılay yurt içi ve dışında 4 milyon kişiye kurban eti ulaştırmayı hedefliyor

Tarihi İshak Paşa Sarayı'na Kurban Bayramı'nda yoğun ilgi

Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlerin gözde mekanı: Balık Gölü

Ağrı Valisi Osman Varol, trafik denetimine katıldı

Yorum Ekle