Diyadin’de öğretmenlerin tiyatro gösterisi

AĞRI - Ağrı'nın Diyadin ilçesinde görev yapan öğretmenlerden oluşan tiyatro ekibinin ilk tiyatro oyunu meslektaşlarından büyük beğeni aldı.

Diyadin’de öğretmenlerin tiyatro gösterisi

AĞRI - 'nın Diyadin ilçesinde görev yapan öğretmenlerden oluşan tiyatro ekibinin ilk tiyatro oyunu meslektaşlarından büyük beğeni aldı.

Diyadin halk eğitimi merkezi uygulamalı tiyatro kursuna katılan ve kısa bir zamanda oyun yazıp yöneten öğretmenler, ilk tiyatro oyununu meslektaşlarına sergiledi.

Diyadin Yatılı Bölge Ortaokulu salonunda gerçekleşen tiyatro gösterisine Diyadin Kaymakamı , İl Milli Eğitim Müdürü , İlçe Milli Eğitim Müdürü , Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Caner Demiştaş ve öğretmenler izledi.

Öğretmen tiyatro ekibi tarafından kadına şiddet, engelliler ve öğretmenlerin yaşadığı zorlukları konu alan tiyatro oyunu meslektaşlarından büyük beğeni aldı.

Tiyatro oyununun sonunda öğretmen tiyatro ekibi meslektaşları tarafından ayakta alkışlandı. Öğretmen tiyatro ekibini kutlayan Diyadin Kaymakamı Doğan ve İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, emeği geçenlere teşekkür etti.

diyadin öğretmenler tiyatro1

diyadin öğretmenler tiyatro2

diyadin öğretmenler tiyatro3

diyadin öğretmenler tiyatro4

diyadin öğretmenler tiyatro5

diyadin öğretmenler tiyatro6

diyadin öğretmenler tiyatro7

diyadin öğretmenler tiyatro8

diyadin öğretmenler tiyatro9

diyadin öğretmenler tiyatro10

Editörün Seçtikleri

Evde kal, kitabın Ağrılı yazarlardan olsun

Patnos HEM maske üretimine başladı

Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir: İlçemizde Koronavirüs Vakası Yoktur

Ağrı TSO Başkanı Alpaslan: "Sorunlarımızı TOBB'ye ilettik"

Televizyonları olmadığı için EBA TV'yi izleyemeyen kardeşlerin yardımına Türk Kızılay yetişti

1 Yorum

VEYSİ UYANIK

VEYSİ UYANIK

5 ay önce

Küçük bir yerde büyük bir organizasyona imza atan Diyadin Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünü tebrik ediyorum.Desteklerinden dolayı da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne de vatandaş olarak teşekkür ediyorum

Yorum Ekle