Erzurum Güncel

Dadaş kaşiften 'serinleten' buluş

Erzurum'da bir kaşif, sıcak yaz günlerinde serinleten bir buluşun altına imza attı.

Erzurum'da bir kaşif, sıcak yaz günlerinde serinleten bir buluşun altına imza attı.

Erzurum - Yaptığı birbirinden ilginç buluşlarıyla bilinen Ebubekir Taşbaşı, sıcakların etkili olduğu bu günlerde soğutmalı fes yaparak dikkatleri üzerine çekti. Ürünlerinin tanıtımını bizzat Erzurum'un en işlek yerlinden birisi olan Yakutiye Kent Meydanı'ndan yapan ve yöre insanı tarafından 'Dadaş kaşif' olarak bilinen Taşbaşı ilgi odağı oldu. Zaman zaman komik anların ve gülüşmelerin yaşandığı buluşların tanıtımında fesi deneyen vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirdi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Dadaş, Erzurum, Yakutiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir