Büyükşehir Belediyesi, Balaban Mahallesi'ndeki mesire alanında çalışma yaptı

MALATYA - Malatya Büyükşehir Belediyesi Darende ilçesine bağlı Balaban Mahallesi'nde bulunan Şeyh Pınarı Mesire alanında çevre düzenleme ve fidan dikim çalışmaları gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi, Balaban Mahallesi'ndeki mesire alanında çalışma yaptı

- Malatya Büyükşehir Belediyesi Darende ilçesine bağlı Balaban si'nde bulunan Şeyh Pınarı Mesire alanında çevre düzenleme ve fidan dikim çalışmaları gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesi, Balaban Mahallesi'nde 1500 metrekarelik alanda oluşturulan Şeyh Pınarı Mesire alanında ihtiyaç duyulan, 2 kamelya, 8 bank ve çöp kovalarını alana yerleştirdi.

Ayrıca çevre düzenleme çalışmalarının da yapıldığı mesire alanında 143 çeşitli cins ve türden fidanın dikimi de yine Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirildi.

Balaban Mahalle Muhtarı Cemal Çelebi, "Şeyh Pınarı Mesire alanındaki çalışmalarımıza destek veren başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan'a ve mahalle sakinlerine bu desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum." ifadesini kullandı.Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

Ağrı Valisi Varol Diyadin kaplıcalarını inceledi

Ağrı Valisi Varol, Belediye Başkanı Sayan'ı ziyaret etti

Ağrı Valiliği Kovid-19'a karşı ek tedbirler aldı

Minik Leyla'nın ölümüne ilişkin yargılanan amcadan "Leyla benim ciğerim" savunması

Ağrı'da sınavlara hazırlanan öğrenciler için ücretsiz kurs düzenleniyor

Yorum Ekle