Muş Çevre

Bulanık'ta 'Anız Yangınları ile Mücadele Toplantısı' yapıldı

MUŞ (İHA) - Muş'un Bulanık Kaymakamlığı, çevre il ve ilçelerde can kayıpları ve maddi hasara neden olan anız yangınları ile mücadele kapsamında bir toplantı gerçekleştirdi.

MUŞ (İHA) - Muş'un Bulanık Kaymakamlığı, çevre il ve ilçelerde can kayıpları ve maddi hasara neden olan anız yangınları ile mücadele kapsamında bir toplantı gerçekleştirdi.

MUŞ - Bulanık Kaymakam Oğuzhan Ocak başkanlığında gerçekleşen 'Anız Yangınları İle Mücadele Toplantısı'nda; çiftçilere gerekli uyarıların yapılması, kurallara uymayarak anız yakanlara Çevre Kanunu'nun 20. Maddesine dayanılarak idari para cezası uygulaması, ilgili kurumların gerekli tedbirleri alması yönünde kararlar alındı.

Kaymakamlık makamında düzenlenen toplantıya İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Kazım Tüysüz, İlçe Emniyet Müdürü Aytaç Tefek, Bulanık Ziraat Odası Başkanı Nevzat Taşdemir, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Harun Korkmaz, İlçe Yazı İşleri Müdür Vekili Mehmet Ateş, İlçe Müftü Vekili Ebubekir Akyel katıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Bulanık, Bulanık Kaymakamlığı, Jandarma, Kaymakamlık, Muş, Nevzat Taşdemir, Oğuzhan Ocak, Yangın gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir