Erzurum Spor

Buğra Çağatay Savaş, B klasman basketbol hakemliğine yükseldi

ETÜ Spor Bilimleri Fakültesi'nden Dr. Öğretim Üyesi Buğra Çağatay Savaş, B klasman basketbol hakemliğine yükseldi.

ETÜ Spor Bilimleri Fakültesi'nden Dr. Öğretim Üyesi Buğra Çağatay Savaş, B klasman basketbol hakemliğine yükseldi.

Erzurum - Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Buğra Çağatay Savaş, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından 13 Haziran 2024 tarihinde "B Klasman Basketbol Hakemliğine" yükseldi.

2013 yılından bu yana "C Klasman" basketbol hakemi olarak görev yapan Dr. Savaş, MHK'nın 2024-2025 basketbol sezonunda görev yapacak hakemleri belirlerken, "B Klasman" basketbol hakemliğine yükseltilmiştir. 2024-2025 sezonunda, MHK tarafından görevlendirilen hakemler arasında A Klasman'da 37, B Klasman'da 74 ve C Klasman'da 208 hakem yer alıyor.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzurum haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzurum Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzurum'un dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Basketbol, Erzurum, Erzurum Teknik Üniversitesi, Spor, Türkiye, Türkiye Basketbol Federasyonu gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir