Bitlis Spor

Bitlisli sporcu milli takıma girmeye hak kazandı

Çorum'da düzenlenen Türkiye Badminton Şampiyonası'nda Türkiye 8.'si olan Bitlisli sporcu İbrahim Kaplan, milli takıma girmeye hak kazandı.

Çorum'da düzenlenen Türkiye Badminton Şampiyonası'nda Türkiye 8.'si olan Bitlisli sporcu İbrahim Kaplan, milli takıma girmeye hak kazandı.

BİTLİS - Türkiye Badminton Federasyonu tarafından Çorum'da düzenlenen 9-11 yaş altı Türkiye Badminton Şampiyonası'nda Hizanlı sporcu İbrahim Kaplan Türkiye 8.'si olarak milli takıma girmeye hak kazandı. Türkiye geneli 39 il ve 136 kulüpten 509 sporcunun katıldığı şampiyonada 11 yaş altı çift erkekler kategorisinde Türkiye 8.'si olan ve milli takıma girmeyi hak kazanan, Hizan İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde eğitim alan İbrahim Kaplan, 11-14 Temmuz tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen İstanbul Open Youth U11 Uluslararası Badminton Turnuvasında Türkiye'yi temsil edecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Hizan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Murat Ak, "Gençlik ve Spor Müdürlüğümüzde kısa sürede emek veren sporcumuz İbrahim Kaplan'ı öncelikle tebrik ediyorum. İlçemize büyük bir başarı kazandırarak Türkiye şampiyonasına katılacak. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Badminton, Bitlis, Hizan, Spor, Türkiye, Türkiye Badminton Federasyonu gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir