Bitlis Kültür Sanat

Bitlisli bin 300 çocuk tiyatro gösterileriyle doyasıya eğlendi

Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde bin 300 çocuk tiyatro etkinlikleriyle doyasıya eğlendi.

Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde bin 300 çocuk tiyatro etkinlikleriyle doyasıya eğlendi.

Bitlis: Mersin'in Erdemli Belediyesi Kent Tiyatroları tarafından düzenlenen tiyatro gösterileriyle Adilcevaz'ın kırsal kesimlerinde kalan bin 300 çocuk doyasıya eğlendi. Erdemli Belediye Başkanı Mustafa Kara'nın talimatıyla düzenlenen tiyatro gösterilerinde Adilcevazlı çocuklar doyasıya eğlendi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bitlis haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bitlis Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bitlis'in dört bir yanından Kültür Sanat haberleri de dahil olmak üzere, Adilcevaz, Belediye, Bitlis, Tiyatro gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir